Wincenty Łaszewski
Czwarty wizjoner z fatimy. Klucz o objawienia wszech czasów - książka + ebook gratis
W kolekcji: | |
Czwarty wizjoner z fatimy. Klucz do objawienia wszech czasów | 15,00zł |
Czwarty wizjoner z fatimy. Klucz o objawienia wszech czasów (e-book) | 9,00zł |
Razem: | 24,00zł |
Nasza cena: | 15,00zł |
Oszczędzasz: | 9,00zł |
Czwarty wizjoner z Fatimy, 7 dni Fatimy i Duchowy przewodnik po Fatimie to seria trzech książek uzupełniających wcześniejszą publikację rekomendowaną przez Światowy Apostolat Fatimski; a zatytułowaną „Fatima. Stuletnia tajemnica”. Wszystkie wyszły spod pióra Wincentego Łaszewskiego, czołowego polskiego mariologa, specjalisty od fatimskich objawień.
W Czwartym wizjonerze z Fatimy autor zachęca do współuczestnictwa w objawieniu wszech czasów. Przypomina, że tylko Łucja dos Santos, jako jedyna z trojką pastuszków widziała, słyszała i mogła rozmawiać z Maryją, Hiacynta widziała Matkę Najświętszą i Ją słyszała, ale nie odzywała się do niej ani słowem. Franciszek jedynie widział Matkę Bożą, nie słyszał Jej i nie próbował z Nią rozmawiać. A my? Mimo, iż nie dostąpiliśmy szansy oglądania czy wysłuchania Maryi, powinniśmy stanąć na miejscu objawień, jako ich uczestnik, nie widz. W objawieniu wszech czasów jest też miejsce dla nas. Każdy z nas może być czwartym wizjonerem z Cova da Iria.
Pełny opis pakietu
Czwarty wizjoner z fatimy. Klucz do objawienia wszech czasów - Oprawa: miękka | Ilość stron: 160 | Wymiary: 12 x 19,5 cm | EAN: 978838079148002
Czwarty wizjoner z fatimy. Klucz o objawienia wszech czasów (e-book) - Format: mobi (1.6 MB), epub (669.68 KB)